PetraSmrzova1Petra Smržová, *1972, maminka 3 dětí, akreditovaná lektorka plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku

Vystudovala jsem obor „design dětské hračky“ a absolvovala jsem 2 roky oděvní tvorby. Aktivně jsem se věnovala tanci a sportu, proto jsem pracovala jako obchodní zástupce v oblasti počítačové techniky (tak zbýval čas na sport). Působila jsem  jako lektorka aerobicu…do doby, než jsem po druhém těhotenství, v r.2002, objevila Power Yogou. Jejímu kouzlu a účinkům jsem zcela propadla a lektorsky se jí věnuji dodnes. 

MÁ CESTA K VODĚ – LaVODĚ…

V roce 1998, kdy se v podstatě s plaváním kojenců začínalo, se mi narodil starší syn Filip. Tehdy jsem s ním začala plavat v jednom z prvních klubů v Praze a záhy se zúčastnila prvního z pobytů s plaváním.  Plavání mě okouzlilo, vnímala jsem, že voda nám přináší mnohem více nežli jen příjemně strávený čas…záhy jsem se začala na pobytech aktivně podílet. Rozšiřovali jsme program, podílela jsem se na organizaci. V Praze jsem stále nenacházela plavání, které by odpovídalo mým představám a tak jsem po narození druhého syna Vojty, v r. 2002 začala organizovat kurzy v Praze a stala se tak vedoucí jedné pobočky mimopražského dětského klubu. Za uplynulé roky jsme vystřídali několik bazénů…až se mi podařilo navázat  úspěšnou spolupráci se sportovním centrem FactoryPro, dnes Holmes Place, kde plaveme a kde jsem působila roky i jako lektorka PowerYogy. 7 let jsem vedla kurzy v Praze, aktivně jsem se účastnila desítek pobytů…v Krkonoších (Kolínská bouda, Kladenská bouda, hotel Energetik), na Šumavě (hotel Čertův Mlýn), na Vysočině (Hrotovice, Tři studně, Hartmanice, Bystré). Jsem držitelkou certifikátu Lektorka kojeneckého plavání a absolventkou kurzu Baby masáží Jany Hašplové. Po mnoha letech spolupráce jsem se i s kolegyněmi s původním klubem rozešla. V lednu 2009 jsem založila dětský klub LaVODA, který navazuje na naše zkušenosti, které díky téměř každodenní praxi dále rozvíjíme.  V lednu 2010, jsem se stala potřetí maminkou, tentokát dcerky Lindy. S ní přichází nová poznání, o která se s vámi ráda podělím ať už v našich kurzech plavání, nebo na některém z pobytů LaVODY.

PLAVECKÉ KURZY TPL_ALTCOLLAPSE

ČLÁNKY, REPORTÁŽE TPL_ALTCOLLAPSE

  • Family Star
  • Mladá fronta, magazín
  • Ona.. jak se u nás plave

DÁRKOVÝ POUKAZ TPL_ALTCOLLAPSE