Oblíbený dárek - poukaz na lekce plavání v rodině, na část kurzu či celý kurz

Pro koho? Dárkový poukaz na plavání je vhodný pro rodiny s dětmi, které ještě plavání nezkoušeli, ale i pro ty, co jsou již plavci zdatnými. Vzhledem k tomu, že kurzovné není malou investicí, uvítají jistě všichni jakoukoliv podporu ve zdravé volnočasové aktivitě. Jedná se o kurzy pro děti od narození do cca 15 let, ale např. také o kondiční lekce pro dospělé!

Plavání nejenom že rozvíjí dovednosti fyzické, ale u nejmenších dětí podporuje psychomotorický vývoj, prohlubuje vazby mezi rodičem - dítětem. U dětí starších pomáhá plavání při harmonizaci jejich fyzického vývoje, zvládnuté dovednosti podporují sebedůvěru dítěte a přispívají i k umění jejich sebezáchrany v případě pádu do vody. A nejstarší děti - školáci? Těm plavání zdravě vyváží čas strávený ve školní lavici, u počítače či TV.

Takže pro koho je takový dárek vhodný? 

Pro maminku či tatínka dítěte k narozeninám, k výročí, k vánocům.

Pro děťátko jako dárek k narozeninám, vánocům. 

Celé rodině k narození dítěte. 

Kamarádům, blízkým...při jakékoliv příležitosti.

 

Dohoda o výši a způsobu plnění poukazu je vždy možná. 

 

Úhrada poukazu - převodem na účet nebo v hotovosti na vybraném bazénu. 

Poukaz - barevný tisk na fotopapíru ve formátu obálky DL (1/3 papíru A4) - je vždy možno vyzvednout na bazénu, osobně po předchozí dohodě nebo poštou. 

 

Objednávky či dotazy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

PLAVECKÉ KURZY TPL_ALTCOLLAPSE

ČLÁNKY, REPORTÁŽE TPL_ALTCOLLAPSE

  • Family Star
  • Mladá fronta, magazín
  • Ona.. jak se u nás plave

DÁRKOVÝ POUKAZ TPL_ALTCOLLAPSE