Helena Codrová, *1979, maminka 1 dcerkyHelenaCodrova2

 

V roce 2005 jsem dosáhla titulu MUDr. na 2.LFUK Praha, poté jsem pracovala na interní klinice FN Motol, jako rehabilitační lékař na několika místech, aktuálně působím na soukromé rehabilitační klinice v Praze. V roce 1999 jsem absolvovala kurz klasických masáží, od r.2002 jsem instruktorem lyžování….právě přes lyžování jsem se dostala k práci s malými dětmi a zjistila jsem, že mě velice baví…V roce 2007 jsem se stala jednou z prvních certifikovaných lektorek znakové řeči pro batolata – program „BABY SIGNS“.

MÁ CESTA K VODĚ – LaVODĚ…

V roce 2006 se mi narodila dcerka Dominika a to byl impuls k hledání nových aktivit zaměřených na nejmenší děti. Vzhledem k mému vzdělání byla pro mě volba důležitá v mnoha směrech – nehledala jsem jen zábavu, chtěla jsem pro dcerku činnost, která ji bude rozvíjet všestranně…a věděla jsem, že voda je prostředím přirozeným, že podporuje psychomotorický rozvoj a pomáhá opravit a zafixovat dosažené motorické dovednosti miminek. Neméně důležitým faktorem pro mě bylo vědomí posílení imunity a sociálního kontaktu nás obou.
A tak jsme začaly plavat…našly jsme ve vodě vše očekávané a ještě o mnoho víc - radost a uvolnění, saunování s dalšími dětmi a mnoho praktických informací od zkušených lektorek.
Brzy jsem se začala školit na lektorku kojeneckého plavání, a v roce 2007 jsem se jí stala i já. Vzhledem k pracovním závazkům působím na bazénech odpoledne a o víkendech. 

ČLÁNKY, REPORTÁŽE TPL_ALTCOLLAPSE

  • Family Star
  • Mladá fronta, magazín
  • Ona.. jak se u nás plave

DÁRKOVÝ POUKAZ TPL_ALTCOLLAPSE