JirinaHovorkova1Jiřina Hovorková, *1978, maminka 3 dětí

 

Vystudovala jsem obor analytická chemie na PřF UK, následně jsem pracovala jako asistentka ředitele ve firmě zabývající se přístrojovým zařízením pro laboratoře.

 


MÁ CESTA K VODĚ – LaVODĚ…

Po studiích jsem se nadchla pro břišní tance v A-centru v Praze, které vedla Tamara Marková. Díky tomu jsem se zúčastnila semináře „tanec, dotek a voda“. To bylo v r.2005…a tehdy jsem se seznámila také s dětským plaváním v jednom pražském klubu a zakrátko jsem se stala jeho lektorkou. Od září 2005 vedu lekce plavání rodičů s dětmi. Absolvovala jsem 6 intenzivních plavacích pobytů. Jsem absolventkou University Nové doby Milana Calábka – seznámila jsem se s mnoha zajímavými tématy…Enneagram, emoční inteligence, meditace, muzikoterapie, reflexní terapie, rodinné a archetypální konstelace…
Od roku 2006 plavu já i manžel s naší dcerkou Elenkou a od roku 2009 se všichni těšíme i z plavání se synkem Vojtou. Od podzimu 2009 se v našich kurzech věnuji nejenom rodičům a dětem, ale také plavání určenému pro těhulky - nastávající maminky. Mou "vodní" karieru přerušilo až další těhotenství a příchod syna Matýska, který se narodil v srpnu 2011. A dnes již opět chodím do bazénu za dalšími dětmi, rodiči...ale také naplněním a odpočinkem. 

ČLÁNKY, REPORTÁŽE TPL_ALTCOLLAPSE

  • Family Star
  • Mladá fronta, magazín
  • Ona.. jak se u nás plave

DÁRKOVÝ POUKAZ TPL_ALTCOLLAPSE