KaterinaNova1Kateřina Nová, *1972, maminka 2 synků, akreditovaná lektorka plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku

 Jsem fyzioterapeutka, několik let jsem pracovala v oboru, následně i  v soukromé praxi, kde jsem se zaměřila na masáže - nejen dětí a kojenců, ale i na reflexní terapii a aromaterapii. Jsem absolventkou Školy vědomého rodičovství, kde jsem se seznámila s mnoha zajímavými terapiemi, které by měly být součástí přípravy na rodičovství a výchovu dítěte. Nabízí nový pohled na přístup k některým tématům, mohou pomoci v orientaci v mezilidských vztazích...Určitě jsou obohacením mého osobního rozhledu.

MÁ CESTA K VODĚ – LaVODĚ… 

Voda, plavání i další vodní aktivity mi byly vždy blízké. Od roku 2000 se s přestávkami věnuji plavání kojenců, batolat a předškoláků. Absolvovala jsem tehdy lektorský kurz v BC Kenny, se kterým jsem následně spolupracovala. Po čase jsem od lektorské práce ustoupila. Voda mi však chyběla a zaujal mě způsob plavání v jiném pražském klubu...a  tak jsem se k plavání v roce 2004 vrátila podruhé. Roku 2006 přišla neplánovaná, smutná pauza, při porodu zemřel můj prvorozený syn Adam. V roce 2007 jsem se stala maminkou syna Tobiáše, on dal smysl mým dnům, dal mi sílu vrátit se do vody jako maminka...a voda mi dala odvahu se do třetice vrátit k dalším dětem...a vést jejich lekce opět jako lektorka. Dnes jsem již šťastnou maminkou 2 synů - z jara k nám přibyl Matyášek! S radostí si užívám rodičovství a od podzimu 2013 i lekce plavání s dalšími dětmi a jejich rodiči. Stejně tak věřím, že se brzy vrátím k plavání v rodinách, s dětmi nejmenšími.

PLAVECKÉ KURZY TPL_ALTCOLLAPSE

ČLÁNKY, REPORTÁŽE TPL_ALTCOLLAPSE

  • Family Star
  • Mladá fronta, magazín
  • Ona.. jak se u nás plave

DÁRKOVÝ POUKAZ TPL_ALTCOLLAPSE