sporotvní klub ImFIT, obchodní galerie FÉNIX - 2.patro, Freyova 945/35, Praha 9-Vysočany,www.imfit.cz

Krásný bazén sportovního klubu ImFIT ve Vysočanech. Klidná atmosféra, příjemné prostředí, výborná dopravní dostupnost. Teplota vody 30°C, hloubka 120cm. Lekce jsou opět spojeny s relaxací - vířivka, sauna, biosauna, pára + odpočinková místnost. Počet dětí ve skupince max. 5-6. Omezená velikost bazénu je výhodou pro nejmenší děti, ale také pro děti v přechodovém věku - které začínají plavat samy, bez dopomoci rodičů. Proto jsou lekce určené dětem od 6 měsíců až do 5ti let. 

FOTOGALERIE zde

KDE?

Bazén se nachází ve sportovním klubu ImFIT, ve druhém patře nákupní galerie FÉNIX ve Vysočanech. Výborné dopravní spojení - metro B Vysočanská, zastávka mnoha autobusů i tramvají. Parkování v podzemních garážích, 3 hodiny ZDARMA.

CENA?

Kurzy jsou čtvrtletní:
ZIMNÍ pro období LEDEN-BŘEZEN
JARNÍ pro období DUBEN –ČERVEN
PODZIMNÍ, pro období ZÁŘÍ-PROSINEC

Cena každého kurzu záleží na počtu lekcí.
Kurz se platí celý najednou, není však důvod o předplacené lekce přicházet – využíváme on-line náhradový systém. Cena lekce vychází dle okolností: 20min. lekce pro dítě do 12 měsíců + 1 dospělý  310,-Kč/20min.plavání v bazénu+relaxace/sauna, biosauna, pára, vířivka...30min. lekce pro dítě starší 12měsíců + 1 dospělý 360,-Kč/30min.plavání v bazénu+relaxace/sauna, biosauna, pára, vířivka

POČET DĚTÍ VE SKUPINCE?

max. 5-6 dětí + rodiče (event. jiný doprovod dítěte)

VODA?

Jedná se o krásný, teplý koupelový bazén menších rozměrů.

Teplota vody 30°C, hloubka 120cm, standardní úprava vody, příjemná rodinná atmosféra.

PRŮBĚH LEKCÍ?

V šatnách si odložíte své oblečení a nepotřebné věci, provedete očistu…pro pohodlí vaše i vašich dětí jsou všude k dispozici podložky, nočníky, případně i ohrádky pro děti. Po plavání jsou pro vás připraveny vysoušeče vlasů.
Na bazénu na vás vždy čeká lektorka, která zapisuje docházku, pomůže vám s výběrem plaveček nebo kosmetiky pro vaše děťátko, příp. plaveckých brýlí pro vás…Ráda vám zodpoví jakékoliv dotazy, pomůže, poradí.

Vaše lekce probíhá 20 nebo 30 minut – záleží na věku malého plaváčka. Trvání lekce je dáno motorickou vyspělostí dětí…jak rostou, přibývá aktivit ve vodě a čas plavání se prodlužuje. Složení lekce tedy odpovídá především věku dětí – jejich možnostem a schopnostem, pokročilosti. Na uvítací část lekce navazuje část rozplavávací…děti se rozkoukají, procvičí tělíčka…a plynule navazuje čas věnovaný potápění a aktivitám spojeným s ním. Průběh lekce respektuje naladění a spolupráci dětí. Někdy se toho zvládne více, jindy méně…důležitý je prožitek. Radost dětí i rodičů z času prožitého ve vodě…Lektorka nikoho k aktivitám nenutí, nejsou povinné…Ve výuce se postupuje pozvolna, plynule…podle šikovnosti dětí ve skupince. Vždy je důležité i uvolnění a hrací prvky…těmi jsou lekce pro zpestření a odpočinek prokládány. Vaše lektorka je s vámi VŽDY ve vodě. Plavání doplňujeme o aktivní relaxaci…nabízíme vám odpočinek ve vířivce, výběr ze dvou saun nebo páru…zde si odpočinete, děti se prohřejí, uvolní. V odpočinkové místnosti máte možnost své dítě beze spěchu namasírovat, nakojit, občerstvit. Pro děti budou připravené hračky, rodiče mohou využít nabídku baru u bazénu.

OBČERSTVENÍ, ODPOČINEK?

Ano! U bazénu je bar s občerstveníma posezením. V blízké odpočinkové místnosti nabízíme hračky pro vaše děti - odpočinek tak bude příjemný pro vás i vaše děťátko. Není důvod od nás spěchat… 

DĚTSKÝ KOUTEK

Je k dispozici mimo prostor sportovního klubu ImFIT - na stejném patře, krásně vybavený, nabízí pohodlí pro rodiny využívající nabídku okolních restauračních služeb.

PLAVECKÉ KURZY TPL_ALTCOLLAPSE

ČLÁNKY, REPORTÁŽE TPL_ALTCOLLAPSE

  • Family Star
  • Mladá fronta, magazín
  • Ona.. jak se u nás plave

DÁRKOVÝ POUKAZ TPL_ALTCOLLAPSE