PROGRAM POBYTŮ...se tvoří vždy s ohledem na skladbu skupiny. Rodiče (maminky) s nejmenšími dětmi mívají více klidu a času na svá miminka, na společné sdílení mezi sebou a třeba i na přečtení knížky nebo delší spánek. Děti do cca 5 let rodiče při aktivitách doprovází, pomáhají jim. A rodiče dětí starších...ti opět mají trochu času sami pro sebe, protože velké děti se programu účastní samostatně a často společně, ve skupině. To je opět chvíle pro knížku, kávu, časopis...nebo spánek:-)

PLAVÁNÍ je určeno dětem od 5-6ti měsíců až do věku školního. Plaveme 2x denně - dopoledne lekce vedené, jejich náplň se přizpůsobuje pokročilosti dětí, nejstarší děti mají plavecký trénink, odpolední plavání je volné - děti si užívají to, co je nejvíce baví, jsou to lekce prožitkové a více odpočinkové. Velkým dětem zařazujeme tréninkové prvky i do lekcí odpoledních.
SAUNA – po odpoledním plavání chodí děti s rodiči do sauny, velké děti chodí skupinově, dospěláci mohou využít podle nálady.
BABYMASÁŽE – po každém plavání nabízíme klidný, příjemný prostor pro masáže dětí. K dispozici jsou základní oleje a vonné esence, vzájemné doteky se svými dětmi si můžete užívat při relaxační hudbě.
POHYBOVÉ HRY A TVOŘIVÁ ODPOLEDNE pro malé i velké výtvarníky, přizpůsobujeme věku, počasí i náladě! Budete mít hezkou památku, dárek pro babičku nebo dekoraci vašeho obydlí!
PODVEČERNÍ ZPÍVÁNKY  - trocha hraní a zpívání s dětmi a pro děti.
TVOŘIVÉ VEČERY PRO DOSPĚLÁKY – každý si může užít radost z tvoření a odvézt si vlastní výrobek. To byste nevěřili, co dokážete a umíte!

KAŽDÝM POBYTEM A JEHO PROGRAMEM DOPROVÁZÍ ŠKOLENÉ LEKTORKY KLUBU LaVODA. 

DSC 1744z 017IMG 8281

 

FAMOZCLUB ZVÍŘETICE

Penzion se nachází na okraji Českého ráje v Pojizeří, v blízkosti romantické zříceniny středověkého hradu Zvířetice. Vzdálenost od Prahy – cca 40min jízdy autem. Penzion je v provozu od roku 2008, je umístěn na okraji obce Zvířetice. Pokoje jsou apartmánového typu – 2-4 lůžkové s kuchyňkou, lednicí, bez sporáku. Zázemí je skvělé pro rodiny s malými i většími dětmi – v okolí není automobilový provoz, připravena pro vás bude herna a rozlehlá uzvařená zahrada s dětským hřištěm, pískovištěm, altánkem, minigolf, volejbalové hřiště, tenisové kurty... Restaurace nabízí i posezení venku, v zahradě…podrobné informace najdete na www.famozclub.cz .

BAZÉN MÁ SLANOU VODU, TEPLOTA 29-30°C !!!

PEJSCI JSOU VÍTÁNI, POKUD BUDOU NAHLÁŠENI PŘEDEM !!!

 

zviretice

 

TERMÍNY 2019:

ZÁŘÍ - 24.9. - 28.9. 2019 úterý - sobota. I podzim je ve Zvířeticích krásný! Barvený a voňavý! Plavání budou střídat hry venku, podzim se ukáže i v našich výtvarných dílech a velké děti...se vždy těší na večerní bojovku!

 

CENY + PŘIHLÁŠKA

PLAVECKÉ KURZY TPL_ALTCOLLAPSE

ČLÁNKY, REPORTÁŽE TPL_ALTCOLLAPSE

  • Family Star
  • Mladá fronta, magazín
  • Ona.. jak se u nás plave

DÁRKOVÝ POUKAZ TPL_ALTCOLLAPSE