Plavání u vás doma

…tam, kde to miminko už dobře zná

…tam, kde je pro vás bezpečně

…tam, kde je vám všem nejlépe


Právě tam…tedy u vás doma ve vaně… je nejlepší začít s prvními vodními aktivitami.

Začít sami s radou od kamarádky nebo knížkou v ruce není nejlepší volba. Doporučujeme vám návštěvu naší vyškolené, zkušené lektorky, která vás seznámí se vším potřebným, sama bude pod vaším dohledem „pracovat“ s miminkem a pak vám poradí „jak na to“. Abyste si i vy sami v příštích dnech mohli s děťátkem užívat krásné chvíle ve vodě…

OD KDY?

Plavat doma, ve vaně, může miminko začít již pár týdnů po porodu – jakmile se zahojí pupíček.

Domácí plavání je nejlepší přípravou pro plavání v bazénu, kam děti přechází kolem 6.měsíce věku. Celková adaptace je pak příjemnější pro vaše maličké i pro vás.

JAK PLAVÁNÍ DOMA PROBÍHÁ?

Návštěva trvá přibližně 1,5 - 2,5h. Lektorka se vás přeptá na průběh těhotenství, způsob porodu i průběh prvních dnů a týdnů života vašeho děťátka.

Je-li vše v pořádku a miminko je připravené, odpočinuté a dobře naladěné, pak je nejlepší čas začít! Vaše lektorka vás seznámí s prvními úchopy ve vodě,  poví vám jak a proč s děťátkem ve vodě pracovat a následně vás tyto prvky naučí. Po „plavání“ vás vaše lektorka seznámí také s baby masážemi, které jsou výborným doplňkem plavání…vaše miminko zklidní, navodí příjemnou náladu jemu i vám a doplněna o relaxační hudbu, v teple domova, může se stát masáž miminka vaším každodenním milým časem, nezávisle na plavání. Masáže umí navíc pomoci při kolikách a jiných projevech nespokojenosti či neklidu vašeho miminka.

Dozvíte se něco i o správné volbě kosmetiky, možnostech využití aromaterapie a mnoha dalších tématech týkajících se prvních týdnů a měsíců života vašeho miminka.


JAK ČASTO?

Podle toho od kdy začnete doma s miminkem plavat se odvíjí počet návštěv…účasti v kurzu na bazénu předchází průměrně 2-3 návštěvy u vás doma. Návštěvy souvisí především s pokrokem vývoje motorických dovedností děťátka. Vy sami však můžete plavat kdykoliv! Optimální je 2 krát týdně.


CENA?

CENA návštěvy je 360,-Kč  + příspěvek na dopravu dle dohody


KONTAKT?

Jana Vlášková tel: 774 14 66 69, mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Praha

 

Katka Novátel: 737 92 64 55 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Praha

PLAVECKÉ KURZY TPL_ALTCOLLAPSE

ČLÁNKY, REPORTÁŽE TPL_ALTCOLLAPSE

  • Family Star
  • Mladá fronta, magazín
  • Ona.. jak se u nás plave

DÁRKOVÝ POUKAZ TPL_ALTCOLLAPSE